Прес – реліз

22-24 вересня 2021

Міжнародна спеціалізована виставка

ІНДУСТРІЯ ПИВА СЛАБОАЛКОГОЛЬНИХ ТА БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ 

Незважаючи на всю складність цьогорічного сезону, пов’язану з карантинними заходами, виставка «Індустрія пива слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» пройшла вчасно і з належною підготовкою з  22  по 24 вересня 2020 року на території Національного Комплексу «Експоцентр Україна» в павільйоні № 3 (ВДНГ).

В заході прийняли участь іноземні компанії та вітчизняні представники галузі.

В рамках виставки: Фестиваль крафтового пива: «Фестиваль творців напоїв» – виставка-ярмарок знайомих та нових брендів. 

Пройшла  дегустація пива чеських пивоварень, а саме  компанія «Ворлд бір трейд» – прямий імпортер традиційного чеського пива та представник крафтових чеських пивоварень в Україні, представила найкращі вида цього божественного напою у Чехії варять з ХІ століття. Чеське пиво має високу репутацію у світі, відрізняється різноманіттям смаків, щільності та міцності, які здатні задовольнити широкий ринковий попит.У асортименті компанії представлено більше як 20 сортів пива від виробників Strakonice, Liberec, Pivovary Lobkowicz Group. 

Ділова програма заходу включала в себе:

Бізнес-форум : «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі»

Науково-практичний форум: «Індустрія напоїв XXI століття», «Вода у виробництві пива: основні вимоги до водо підготовки», «Пиво. Напої. – Сучасні технології та інноваційний продукт».

Виставка висвітила стан розвитку пивоварної  галузі, індустрії напоїв,  хмелярства в Україні, дала поштовх до подальшого поглиблення існуючих і встановлення нових ділових контактів, укладення комерційних угод, демонстрації наукових і технічних досягнень, сприянню покращенню та зростанню культури споживання напоїв.

Шановні учасники і партнери! Оргкомітет виставки щиро дякує всім Вам за участь у нашій виставці, висловлює всім учасникам і партнерам виставки «Індустрія пива слабоалкогольних та безалкогольних напоїв»  свою щиру повагу, та подяку  за нелегку самовіддану працю у складний період форс-мажорних обставин, що сталися в Україні та світі.

Бажаємо Вам успіхів у Вашій роботі і до наступних зустрічей на наших заходах!